» درباره ما

zabaneabi.com Foundation - پیدایش زبان آبی

هدف زبان آبی

موفقیت شما، موفقیت زبان آبی
در زبان آبی تمام سعی ما بر این است که تمامی آموزش های لازم جهت رسیدن شما به اهدافتان را برای شما مهیا کنیم. همانطور که هدف افراد از یادگیری زبان با همدیگر متفاوت می باشد ما نیز در زبان ابی برای زبان آموزان خود برنامه های کاملا شخصی سازی شده ارائه می دهیم.
همچنین در کنار برنامه های شخصی سازی شده زبان آموزان عزیز می توانند از بسته های Self-Study یا خودآموز زبان آبی نیز بهره ببرند. به جهت ساده سازی و تسهیل در آموزش اکثر دوره های زبان آبی به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شوند تا کلیه مخاطبین زبان آبی بتوانند از سرتاسر نقاط ایران و دنیا به آموزش های زبان آبی دسترسی داشته باشند.
هدف اصلی زبان آبی موفقیت و همیاری با شما تا رسیدن به اهداف یادگیری زبان شما می باشد و تا وقتی که موفق نشویم به شما را یاری کنیم تا به این امر برسید ما نیز در زبان ابی به هدف خود دست نیافته ایم.

درباره زبان آبی

زبان آبی در ابتدای دهه نود شمسی متولد شد، در ابتدا هدف زبان فراهم کردن دوره های خودآموز یادگیری زبان انگلیسی با تمرکز بر روی مکالمه کاربردی زبان انگلیسی بود، پس از فعالیت در حوزه دوره های مکالمه زبان انگلیسی طبق درخواست زبان آموزان دوره های آزمون های بین المللی هم از جمله آیلتس و تافل نیز به دوره های زبان آبی اضافه گردید.
امروزه زبان آبی در سه دپارتمان آموزشی مختلف زیر خدمات خود را به زبان آموزان ارائه می دهد:
– دپارتمان General English و مکالمه
– دپارتمان آزمون Ielts
– دپارتمان زبان تجاری – Business English
ماموریت زبان آبی این می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی و آموزش آنلاین، آموزش زبان انگلیسی را برای کلیه زبان تسهیل کند.
محتوای مورد استفاده در دوره های زبان آبی با بهره گیری از معتبر ترین منابع آموزش زبان انگلیسی در دنیا تهیه و تدوین می شود و دپارتمان تحقیق توسعه مجموعه مسئولیت به روزرسانی کلیه دوره های زبان آبی را بر عهده دارد.

zabaneabi.com brands
zabaneabi.com brands
zabaneabi.com brands

اساتید زبان آبی

سپهر شیرازی - General English Department

سپهر شیرازی

مدیر دپارتمان مکالمه


Sepehr Shirazi

Head Of General English Department

معرفی بیشتر
دکتر عادل نیروشک - Business English Department

دکتر عادل نیروشک

مدیر دپارتمان زبان تجاری


Adel Niroushak

Head Of Business English Department

معرفی بیشتر
علی صمدی - Ielts Department

علی صمدی

مدیر دپارتمان آموزش آیلتس


Ali Samadi

Head Of Ielts Department

معرفی بیشتر

هدف من از تاسیس موسسه زبان آبی همیشه این بوده که زبان آبی تبدیل به مجموعه ای شود که زبان انگلیسی را به طور کاملا کاربردی به زبان آموزان آموزش می دهد. بسیاری از زبان آموزان سالیان به دنبال آموزش زبان می روند و متاسفانه آن تنیجه ای که می خواهند را نمی توانند از تلاش های خودشان بگیرند، به همین منظور ما در زبان آبی همراه تک تک زبان آموزان خود خواهیم بود تا آنها را به قله های موفقیت در زبان انگلیسی برسانیم و بابت این امر از اعتمادی که تمامی زبان آموزان به می کنند بسیار مفتخر هستیم.

متد آموزشی زبان عمومی / مکالمه

روش آموزشی زبان عمومی و مکالمه در زبان آبی شامل اثر بخش ترین شیوه‌های آموزشی میباشد، با متود آموزش زبان آبی شما می توانید زبان انگلیسی را از روش طبیعی یاد بگیرید دقیقا به همان شیوه ای که زبان مادری خودتان را یاد گرفتید.
ما در ابتدا بر روی مهارت های شنیدن و صحبت کردنشما تمرکز خواهیم کرد و سپس به سمت خواندن و نوشتن خواهیم رفت دقیقا به همان فرآيندی که شما در کودکی زبان اول خودتان را یاد گرفتید. ما زبان را به شیوه ای کاملا کاربردی آموزش خواهیم داد تا شما بتوانید از مهارت هایی که یادگرفته اید در دنیای واقعی نیز استفاده کنید.
در رابطه با کلاسها و محتوای آموزش نیز ما سعی کرده ایم نهایت استفاده از تکنولوژی را بیریم و به این جهت بیشتر کلاس های زبان آبی به شیوه ی آنلاین برگزار می گردند.


متد آموزشی آیلتس

در متود آموزشی آیلتس زبان آبی هر کدام از زبان آموزان حق این انتخاب را دارند که آیا علاقه دارند به شیوه خود آموز و یا Self-Study به مطالعه زبان بپردازند یا علاقه دارند که زبان آبی در تمامی قدم های کسب نمره دلخواه در کنار آنان باشد.
برای افرادی که انتخاب می کنند زبان آبی آنها را همراهی کند، بر اساس دو فاکتور زمان موجود و نمرات هدف تیم آیلتس زبان ابی برای هر زبان آموز یک یرنامه شخصی سازی شده به همراه کلیه محتواهای لازم، کلاس های خصوصی، آزمون های تست و …. تهیه خواهد کرد و منتور های آموزشی زبان آبی نیز در هر لحظه در خدمت زبان آموزان هستند تا به آنها کمک کنند راحت تر به اهداف خود دست یابند.


به جمع اساتید زبان آبی بپیوندید.

اگر شما علاقه مند هستید که به عنوان استاد زبان به جمع اساتید زبان انگلیسی زبان آبی بپیوندید، از شما خواهش می کنم که با کلیک بر دکمه زیر اطلاعات خودتان را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید، حتما به زودی یک نفر از مجموعه ما با شما در تماس خواهد بود.