» متد آموزشی زبان آبی

Learning a Language is a Skill not a Knowledge

روش آموزشی زبان آبی شامل اثر بخش ترین شیوه‌های مختلف آموزشی میشه، با متود آموزش زبان آبی شما می توانید زبان انگلیسی رو از روش طبیعی یاد بگیرید دقیقا به همون شیوه ای که زبان مادری خودتون رو یاد گرفتید. ما در ابتدا بر روی لیسنینگ و اسپیکینگ تمرکز خواهیم کرد و سپس به سمت خواندن و نوشتن خواهیم رفت دقیقا به همان فرآيندی که شما در کودکی زبان اول خودتون رو یاد گرفتید. ما زبان رو به شیوه ای کاملا کاربردی آموزش خواهیم داد تا شما بتوانید از مهارت هایی که یادگرفته اید در دنیای واقعی نیز استفاده کنید.


How does our method work?

در زبان آبی پروسه آموزش زبان را با استفاده از محتوای آموزشی اصیل انگلیسی – ریئل ورد کانتنت- شروع می کنیم که به صورت فایل های صوتی و تصویری در اختیار شما قرار داده شده اند. در این بخش تمرکز شما بر روی لیسنینگ خواهد بود
سپس در قسمت درسهای تعاملی ـاینتراکتیو- شما وادار به صحبت کردن خواهید شد و مهارت اسپیکینگ شما ارتقا خواهد یافت
در ورک بوکی که برای شما در نظر گرفته شده تمرین های ریدینگ و رایتینگ را انجام خواهید
سپس کلاس های خصوصی به صورت آنلاین با یکی از مدرسین زبان آبی خواهید داشت تا هم مهارت های خود را بیشتر تمرین کنید و هم در رابطه با پیشرفت خود فیدبک بگیرید.
علاوه بر تمامی موارد فوق جهت عمیق شدن یادگیری شما ما برای شما کلاس های تکمیلی و همچنین سوشیال کلاب هم برای شما در نظر گرفتیم تا هم مهارت زبان خودتون رو بیشتر تقویت کنید و هم با آدم های جدید آشنا بشید و از تجربه آموزش زبان در زبان آبی کلی لذت ببرید.


Real Life Content

اولین اصل آموزشی ما در زبان آبی استفاده از محتوای حقیقی زبان انگلیسی – ریئل لایف کانتنت- می باشد. آموزش هایی که در کلاس ها و کتاب های آموزش زبان تدریس می شوند اغلب یک دیالوگ غیر واقعی – فیک انگلیش- رو آموزش می دهند. و متاسفانه شما هم محتوای غیر اصیل و مصنوعی را یاد خواهید گرفت محتوایی که هیچ وقت در دنیای واقعی اتفاق نخواهد افتاد. ما در زبان آبی تمامی محتوای آموزشی خود را از محتوای – ریئل لایف کانتنت- استفاده می کنیم محتوایی که واقعا برداشتی از مکالمات دنیای واقعی می باشد.


Task Based Teaching

زبان انگلیسی یک نوع مهارت است دقیقا مثل دوچرخه سواری و یا شنا و شما یک مهارت را با انجام دادن و تمرین کردن یاد میگیرید و نه صرفا شنیدن و خواندن تئوری ها . اصل آموزش از طریق تسک به این مفهوم است که شما به جای اینکه بر روی ساختار گرامر تمرکز کنید و از یادگیری زبان خسته شوید بر روی تسک های دنیای واقعی تمرکز خواهید کرد . مثلا تسک سفارش غذا در رستوران و یا تسک برگزاری یک جلسه مصاحبه شغلی و یا چک کردن بلیط در فرودگاه. عملا شما با این روش کاملا هدف گرا زبان را یاد خواهید گرفت و زودتر به اهداف خودتون خواهید رسید


Interactive Learning

ما در فرایند یادگیری زبان نیاز به تعامل داریم یعنی نیاز داریم که به صورت تعاملی زبان را یاد بگیریم . به این مفهوم که باید یاد بگیریم در موقعیت های مناسب چگونه بازخورد نشان دهیم و چه پاسخی را ارائه دهیم . به همین منظور بخشی از درس های زبان آبی روی همین مبحث آموزش تعاملی زبان تمرکز خواهند داشت. همچنین ما برای شما امکان ارتباط آملاین ویدئویی با مدرسین خودون رو هم فراهم کردیم تا شما خیلی راحت بتونید فیدبک لازم رو در مورد پیشرفتتون لاز اونها بگیرید. و تمرین های لازم رو هم در راستای هدف یادیگیری زبانتون انجام بدید.


Social Experience

ما زبان را برای ارتباط با آدم ها یادمیگیریم پس ما به هیچ وجه نمی توانیم نقش آدم ها رو از فرآیند آموزش زبان حذف کنیم . در زبان آبی ما براتون خدماتی تعریف کردیم که شما و چند نفر دیگه که هم سطح شما هستند و به موضوعات مشترک شما علاقه مند هستند به کافه شاپ خواهید رفت و ۲ ساعت تمام در محیط کاملا انگلیسی قراره که فقط انگلیسی صحبت کنید و گپ بزنید و خوب علاوه بر اون میتونید با آدم های جدید هم آشنا بشید تا تجربه یادگیری زبان برای شما در زبان آبی بسیار لذت بخش بشه


Deep Learning

یادگیری عمیق مهم ترین اصل یادگیری زبان هست، اگر شما زبان رو به طور عمیق یاد نگیرید به کلی اون رو به فراموشی خواهید سپرد – باری همین الان هیچ کدوم از لغاتی رو که برای امتحان های زبان حفظ کردید یادتون نمیاد- یادگیری عمیق به کمک دو تکنیک یادگیری الگویی و یادگیری با تکرار کمک می کنه که تمامی مهارت هایی که یادگرفته اید به حافظه بلند مدت شما منتقل بشه تا بتونید به راحتی و بدون نیاز به فکر کردن به انگلیسی فکر کنید و به انگلیسی صحبت کنید. تمامی آموزش هایی که ما در زبان ابی به شما یاخواهیم داد یا این تکنیک آموزش داده میشه.


Specialized Content for Special Purposes

مهم ترین مزیت زبان آبی این هست که به شما تجربه یادگیری کاملا شخصی سازی شده میده… یعنی شما میتونید هر زمان که بخواهید هر کجا که باشید مهارت های زبان خودتون رو ارتقا بدید و فقط اون محتواهایی رو یاد بگیرید که واقعا به اونها نیاز دارید.


آموزش های ما

Supportive
همیار شما

Motivating
انگیزه بخش

Effective
اثر بخش

Fun
باحال

استفاده اثربخش از تکنولوژی

ما به هیچ وجه نمی توانیم نقش انسان ها رو از یادگیری زبان به کلی با تکنولوژی حذف کنیم. ما نیاز داریم که زبان یاد بگیریم تا بتونیم با انسان ها در ارتباط باشیم پس نمی تونیم اونها رو از پروسه یادگیری زبان حذف کنیم .
روش های آموزشی که می خواهند انسان ها رو از پروسه آموزش زبان حذف کنند اول از همه جواب نمی دهند و دوم اینکه کاملا مصنوعی هستند و زبان فیک یاد میدهند.
اما تکنولوژی می تونه ارتباط اسنان ها رو در آموزش آسان تر کنه و زمان های غیر ضروری که در کلاس درس و یا ترافیک و رفت آمد هدر میره رو حذف کنه و همین طور هم میتونه تجربه آموزش زبان رو لذت بخش تر کنه تا شما هر موقعی که خواستید و در هر کجایی که خواستید بتونید زبان رو یادبگیریدو