۶ اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که برای شما مفید است

 اکتبر 6, 2019
 733

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی وجود دارند که نیاز های مختلف زبان آموزان را پوشش می‌دهند. در این مطلب ۶ اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برتر و کاربردی را معرفی می‌کنیم.

۱. Doulingo

از محبوبترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی است که مخصوصا برای زبان آموزان مبتدی بسیار مفید است. با صرف تنها ۲۰ دقیقه در روز می‌توانید با بازی های کوتاه دولینگو انگلیسی را فرا بگیرید. بسته به موضوع در هر درس حداکثر هفت کلمه یاد گرفته و امتیاز مهارت به دست می‌آورید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی - زبان آبی

۲. Babbel

این اپلیکیشن محبوب برای یادگیری مهارت های پایه ای مکالمه زبان انگلیسی بسیار مفید است. تمرکز Babbel بر روی لغات است که باعث درک مفهوم لغات به جای صرفا حفظ کردن آن‌ها می‌شود. درس‌های این اپلیکیشن به موضوعات به روز و واقعی میپردازند که مکالمه زبان انگلیسی با مفهوم را آسانتر می‌کند.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی - زبان آبی

۳. FluentU

این اپلیکیشن منحصر به فرد از ویدیو های واقعی و غیر آموزشی مثل اخبار و تبلیغات استفاده کرده و آن‌ها را تبدیل منابع آموزشی می‌کند. مانند اپلیکیشن Babbel این ویژگی به کاربران توانایی مکالمه زبان انگلیسی واقعی و کاربردی را در دنیای واقعی می‌دهد. همچنین یاد گرفتن زبان با مثال هایی واقعی از کاربرد آن به بهتر شدن لهجه انگلیسی کمک می‌کند.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی - زبان آبی

۴. Rosetta Stone

معروفترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که از متد سخت‌گیرانه و مختص به خود، نداشتن هیچ ترجمه و جمله ای به زبان مادری زبان آموز است استفاده می‌کند. متدی که در آن به یکباره به دنیای زبانی دیگر وارد شده و بدون یاد گرفتن آن زبان از آن خارج نمی‌شوید. همچنین این اپلیکیشن شامل تمرین هایی برای یادگیری لغات ابتدایی قبل از شروع به ساختن عبارات و جملات است.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی - زبان آبی

Memrise .۵

این اپلیکیشن که شبیه اپلیکیشن دیگری به نام MindSnacks است بیش از هر چیز دیگری به لغات تمرکز دارد. متد خاص این اپلیکیشن استفاده از شوخی و طنز برای حفظ لغات زبان انگلیسی است. همچنین دوره‌های آموزشی Memrise توسط دیگر کاربران تهیه می‌شوند که آموزش زبان را تجربه ای مفرح و دوستانه می‌کند.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی - زبان آبی

۶. HelloEnglish

این اپلیکیشن که با عنوان بزرگترین بستر آموزش زبان انگلیسی در آسیا شناخته می‌شود. اپلیکیشنی شنیداری است که دارای ویژگی های جالبی مثل دروس تعاملی است که به شکل بازی طراحی شده‌اند. همچنین با استفاده از امکانات مختلف و دیکشنری دو زبانه این اپلیکیشن مهارت های خواندن (reading)، نوشتن (writing) و گوش دادن (Listening) خود را بهبود بخشید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی - زبان آبی  

این اپ های آموزش زبان انگلیسی می‌توانند راهی جذاب و مفرح برای شروع به آموزش یا تقویت مهارت‌های فعلی زبان انگلیسی باشند.

منبع: https://www.oxfordinternationalenglish.com/the-best-apps-for-learning-english/

9 اشتباه مهلک زبان آموزان

با دانلود این کتابچه، در هرسطحی؛ زبان انگلیسی خود را بهتر کنید.

ارسال دیدگاه